Зона відпочинку Вербовий гай                              тел. /viber +380982167105

 

    Альтанки на природі в Києві   на Березняках                        з 10-00 до 21-00

 

Захотілося посмажити шашлик на природі?

Майте на увазі, що у столиці було прийнято закон, який забороняє розведення багать у лісопаркових зонах та приготування шашлику у непризначених для цього місцях.

 

Такі території патрулюватимуть поліцейські і можуть оштрафувати  і ваше свято може бути зіпсовано.

 

Не слід спокушати долю — готуйте шашлик лише у спеціально відведених зонах, і наша зона відпочинку якраз для цього підходить!

 

Зона відпочинку "Вербовий гай" у Києві на Березняках пропонує в оренду альтанки, спеціально обладнані для того, щоб самим можна було посмажити шашлик на природі.

 

Оренда альтанки з мангалом дозволяє відпочити якісно і комфортно.

 

Свіже повітря і витаючий в ньому аромат димка і шашлику - це куди більш цікавіше за закрите приміщення кафе, будинку або ресторану !!

 

Відпочинок на природі - це справжня насолода для кожного з нас після утомливих трудових буднів. Залишається лише підібрати затишне містечко для пікніка.

 

Як вам ідея орендувати затишну альтанку з мангалом у межах Києва, але при цьому на лоні тихої та пейзажної природи?

Просто чудова ідея, яка сподобається як Вам та Вашим дітям, так і Вашим друзям та знайомим!

Ви тут, бо шукали: альтанки оренда Київ, альтанки на березі Дніпра Київ, альтанки оренда Київ, альтанки з мангалом Київ, альтанки лівий берег Київ, альтанки Березняки Альтанки на природі, альтанки на природі Київ, альтанки оренда Київ, де посмажити шашлик Київ, смачний шашлик Київ, свято на природі, альтанки на природі оренда Київ, де посмажити шашлик, ідеї для корпоративу, шашлик на природі Київ

 

Вы тут, потому что  искали:
альтанки аренда Киев, альтанки на берегу Днепра Киев, беседки аренда Киев, беседки с мангалом Киев, беседки левый берег Киев, альтанки Березняки
Альтанки на природе, беседки на природе Киев, беседки аренда Киев, где пожарить шашлык Киев, вкусный шашлык Киев, праздник на природе,
беседки на природе аренда Киев, где пожарить шашлык, идеи для корпоратива, шашлык на природе Киев

© 2019 altanki.kiev.ua